Druhá řada Soy Luna už v září!

14. srpna 2017 v 13:33 | #Sol |  Novinky

Tak a datum očekávané premiéry druhé řady seriálu Soy Luna na obrazovkách českého Disney Channel je odhalen! Jak se předpokládalo, druhá série bruslařského příběhu odstartuje v září, a to přesně 18. září v 19:00. Na pokračování vašeho oblíbeného seriálu se tak můžete těšit ve stejnou dobu, tudíž i nová série poběží vždy v 19 hodin od pondělí do čtvrtku. V průběhu září, tedy za dva týdny se stihne odvysílat prvních 8 epizod. Pokud vám unikne premiéra tak se můžete podivat na reprízy vždy 21:30 nebo další den v 13:30.

Soy Luna 2 je tedy za dveřmi. A my už víme, že nová série nabídne vše, co jste si na seriálu oblíbili. Skvělá hudba, taneční kousky, přátelství, láska, tajemství a a napětí při jejich odhalování. Nebudou chybět ani speciální hosté.
Pokud jste zvědaví, jak to bude dál s Jam&Roller, jestli se všichni konečně dozví pravdu o Sol Benson nebo jak budou pokračovat romantické zápletky vašich oblíbených postav, rozhodně nepropásněte start druhé série Soy Luny už 18.9. na Disney Channel!


Ukázka s českými titulky ►ZDE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama