Další úspěch na Kids Choice Awards!-KCA Argentina 2017

25. října 2017 v 19:46 | #Sol |  Novinky
Minulý týden, ve čtvrtek 19. října, se konalo třetí udělování cen letošního ročníku Kids Choice Awards pořádaného dětskou televizní stanicí Nickelodeon v Latinské Americe. Svého slavnostního ceremoniálu se konečně dočkala také Argentina, kde se známé ceny předávaly v Teatro Coliseo v Buenos Aires. Obsazení seriálu bylo letos nominováno hned v 6 kategoriích ale kdo nakonec vyhrál a odnesl si svojí oranžovou raketku?
Michael Ronda zvítězil v kategorii Oblíbený herec a připsal si tak druhé letošní vítězství v této kategorii, neboť zvítězil již v jeho rodném Mexiku. V kategorii Oblíbená herečka si svoji cenu odnesla Carolina Kopelioff, Agus Bernasconi si zopakoval své vítězství z minulého roku a zvítězil v kategorii Trendy kluk. Do třetice letos v kategorii Oblíbený seriál zvítězil také samotný seriál Soy Luna. Valentina Zenere ani Lionel Ferro bohužel ve svých kategoriích nezvítězili. Letošní ročník KCA Argentina byl pro seriál Soy Luna opět velmi úspěšný a všem vítězům patří veliká gratulace, protože si jí za svoje výkony opravdu zaslouží!
Na čtvrtečním slavnostním předávání Carolina Kopelioff na oranžovém koberci oslnila krásnými modrými šaty, které jí moc slušely, Valentina naopak vsadila na bílé nevšední šaty a rovněž v nich zazářila. Dále se akce zúčastnili Michael Ronda, Jorge López a také Agus Bernasconi, kterému dělal doprovod Maxi Espindola se kterým tvoří nyní hudební duo MYA. Nakonec se podívejte na fotogalerii z předávání a na video z předání ceny seriálu Soy Luna, kterou si přišli všichni převzít.

Fotky z KCA Argentina 2017:

Přebírání ceny za Oblíbený seriál:
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama