Herci ze Soy Luny opět oceněni-Kids Choice Awards Kolumbie 2017

18. října 2017 v 19:15 | #Sol |  Novinky
Dnes pro vás mám další novinku týkající se ocenění, vím, že tato zpráva není žádnou novinkou, ale i tak jsem se rozhodla vám o ní napsat.
V sobotu 30. září se konalo v kolumbijské Bogotě vyhlášení Kids Choice Awards Kolumbie 2017, pořádané dětskou televizní stanicí Nickelodeon. Seriál Soy Luna a jeho herci letos v Kolumbii získali hned 4 nominace a to Karol Sevilla v kategorii Oblíbená herečka, Ruggero Pasquarelli v kategorii Oblíbený herec, Valentina Zenere v kategorii Trendy dívka a také samotný seriál Soy Luna byl nominován v kategorii Oblíbený program nebo seriál.
Soy Luna nakonec všechny své nominace proměnila ve vítězství a dokázala tak, jak je seriál v této latinskoamerické zemi oblíbený. Herci se bohužel slavnostního předávání cen nemohli zúčastnit, protože ve stejný den koncertovali v Brazílii, ale to nemění nic na tom, že byl pro ně letošní ročník KCA Kolumbie velmi úspěšný.


Karol, Valentině, Ruggerovi, ale i všem ostatním, kteří se na seriálu podílí chci k tomuto úspěchu moc pogratulovat, ceny si opravdu zaslouží! A já věřím, že to nejsou poslední ceny, které dostanou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama