Novinky ze světa herců

19. listopadu 2017 v 18:38 | #Sol |  Novinky
Dnešní článek bude o hercích a jejich novinkách za poslední dobu, a že jich teda je. Taky se mlouvám, že dlouho nebyl žádný článek, ale jsem teď vytížená školou a sborem.

První informace je nejnovější a jistě jí většina z vás ví. Naše Karol totiž oslavila minulí čtvrtek, 9. 11., krásné 18. narozeniny! A jak Karol oslavovala? Na place jí přišel pogratolovat David Muri s velkou kyticí a také zpěvem (video jste mohli vidět na instagramu), gratulace nechyběla ani od tvůrců seriálu a producentů, kteří Karol přinesli i menší dort. Venku ji čekala hromada fanoušků, kteří ji gratulovali a také přinesli menší dárky. Oslava poté proběhla v rodiném a přátelském kruhu. Doufám, že si Karol svoje 18. narozeniny užila a já jí přeji mnoho štěstí a uspěchu i nadále.Další novinky jsou zaměřeny na Ruggera Pasquarelli, který měl velmi úspěšných posledních 14 dní. Na YouTube vydal klip ke coveru Loco Enamorado od Abrahama Matea, který sklidil neuvěřitelný úspěch a už teď má 3 200 000 zhlédnutí a 150 000 liků!

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Byl také součástí Pop Up Festivalu, který se konal 4. listopadu v Luna Parku. Koncertu se také zůčastnili: MYA Musica (Agus Bernasconi, Maxi Espindola), Adexe&Nau, Sebastian Yatra a Abraham Mateo. Fanoušci mohli slyšet Ruggera zpívat písně jako: Vente Pa´Ca, Allá Voy, Me Rehusó, Slow Hands... S Abrahamem si zazpíval duet Quisera. Na akci se přišli podívat někteří Rugerrovi a Agusovi přátelé a kolegové. S herců se tam objevila například Malena, Valentina, Chiara a Ana, a někteří bruslaři ze Soy Luna en concierto/live. Ruggero byl z této akce nadšený a tuto novou zkušenost zdokumentoval i na svůj Youtube kanál. Ruggero v některých rozhovorech uvedl, že by se rád věnoval sólové kariéře a to je podle mě výborný nápad, protože talent rozhodně má.

Fotky:

Videa:
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Jak jsem psala na temto festivalu vystoupil i Agus Bernasconi a Maxi Espondola. Od nich zazněla jejich píseň Amor Prohibido a také třeba Ya Me Enteré, Felices los 4, a Me LIamas. Na podium jim to moc slušelo a všem ukázali, že společnost Sony si je nevybrala jen tak, ale protože mají talent.

Fotky:

Videa:
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Malena Ratner zveřejnila ve středu 25. října na svém YouTube kanálu taneční videoklip. Spolu s Pasquale Di Nuzzem tančí nádhernou choreografii na píseň Perfect od Eda Sheerana. Celou choreografii sestavovali oni dva sami. Jedná se o scénický tanec, do kterého je zapojeno herectví i balet. Menší spoiler, který ale stejně většina z vís ví. Pasquale Di Nazza uvidíte v 2. sérii Soy Luny od 54. epizody.


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Ana Jara Martinéz a Carolina Kopelioff společně nafotili pár fotek, které postupně zveřejňovali na instagramu. Fotila je Brenda Mariana de León a make-up je od Natalie Kopelioff. Myslím, že to na fotkách holkám moc sluší.


A poslední novinkou je společná píseň Jorgeho Lopez a Michaela Rondy. Jorge zveřejnil na svém instagramu ukázku, kdy ale výjde celá zatím nevíme.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama