Soy Luna LIVE Tour 2018 začalo! + Barcelona za námi

7. ledna 2018 v 16:00 | #Sol |  Soy Luna LIVE
Předevčírem se konal první koncert v Barceloně, který odstartoval 4 měsíční turné z názvem Soy Luna LIVE. Byl to významný den, protože se turné konečně přemístilo do Evropy. Seriál se svou show procestuje Evropu a i my čeští a slovenští fanoušci budeme k našim oblíbeným hercům blíže. I když se turné nestaví přímo u nás ani u sousedního Slovenska mnozí z vás si jistě splní sen a na koncert se podívají či dokonce se osobně setkají se svými idoly. Vás ostatní budu na blogu a na instagramu informovat o všech novinkách z turné a nebudou chybět ani fotky a videa, a to jak z pódia, tak i ze zákulisí, abyste měli z turné nějaký zážitek alespoň přes obrazovku.

Seznam písní, které zazní na tomto turné:
1. Alas
2. Siempre Juntos
3. Prófugos
4. La Vida es en Sueño
5. Invisibles
6. Sobre ruedas
7. Siento
8. Mírame a mí
9. Eres
10. Chicas así
11. Valiente
12. Linda
13. Música en ti
14. I´d be crazy
15. A rodar mi vida
16. Solo para ti
17. Catch Me If You Can
18. Qué más da
19. Yo Quisiera
20. Allá Voy
21. Valiente (společně)
22. Un Destino
23. Vuelo

Teď se ještě vrátíme k pátečnímu koncertu v Barcelóně. Koncert se konal v aréně Palau Sant Jordi a začínal ve 12:30. Stejně jako u předešlého turné začínal koncert písní Alas, tedy úvodní znělkou celého seriálu. Poté už následovaly písně dle seznamu, které doplňovaly i menší scény. Seznam písní nakonec žádnými velkými změnami neprošel, pouze byli nahrazeny písně, které se prostě bez seriálové Jazmín, Gastóna a Niny neobejdou. Fush, ¡Te Vas! nahradila píseň Sólo Para Ti od Karol, Tengo Un Corazón a Mitad y Mitad byly vyměněny za další sólovou písničku pro Valentinu - Catch Me If You Can a místo Aquí Estoy si Ruggero zazpívá sólo Allá Voy. Píseň Chicas así naštěstí zazněla, ale pouze v podání Valentiny (Ámbar) a Maleny (Delfi).
Změnou prošly také některé kostýmy a to nejen v nových písních, ale například i v La Vida es un Sueño, kde Karol bílé šaty s měsícem nahradila černými s hvězdami.
Změnu zaznamenal i vzhled Karol, která má oproti turné po Latinské Americe vlasy mnohem blonďatější.

Obvzláště vyjímečným byl večerjší koncert pro Ana Jaru, představitelku Jim, která vystupovala ve své domácí zemi. Proto jí samozřejmě přišli podpořit její španělští přátelé. Ruggera zase podpořila jeho přítelkyně Cande, která s týmem do Evropy přicestovala.

Další fotky a také videa najdete v celém článku!


Všichni z obsazení byli v Barceloně už od středy, kvůli přípravám, které jste mohli vidět i na Instastories herců. Na YouTube jsem našla i videa poskládané z těchto stories, takže pokud jste některé neviděli nebo si je chcete připomenout, můžete.. Videa ze zákulisí:

Btw. Nejlepší je Rugge s tou koloběžkou ;)

Na celém turné bude herce doprovázet jejich maskot Rocco, kterému jméno vybírali fanoušci pod jedním příspěvkem na oficiálním instagramu turné.

Bohužel se koncert neobešel bez menšího pádu… Karol Sevilla, když vystupovala s písní Solo para ti, upadla na bruslích, hned se ale zvedla a pokračovala. Další menší chyba, které si ale moc lidí nevšimlo, je to, že si Ruggero popletl v písni Que Más Da slova, ale to se přece stane někdy každému ;)


Určitě mi do komentářů napište, kdo z vás jde na Soy Luna LIVE! Pokud jdete, určitě připište kam a na koho nebo na jakou píseň se nejvíce těšíte :) Teď už se pojďme podívat na fotogalerii z prvního koncertu a nějaké záznamy v horší kvalitě, snad to příště bude lepší :)

Fotogalerie z koncertu v Barcelóně:

Fotky z Meet&Great v Barceloně:

Catch Me If You Can - Valentina Zenere:

Sólo Para Ti - Karol Sevilla:

La Vida es un Sueño - Karol Sevilla:

Allá Voy - Ruggero Pasquarelli:

Que Más Da - Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli:

Polibek Luttea:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama