Trailer ke 3. sérii Soy Luny s CZ titulky! + překvapení od Karol a Disney

6. ledna 2018 v 18:00 | #Sol |  Novinky
Jak už jsem zmiňovala v předchozím článku (ZDE), poslední den roku přinesl i jedno překvapení od Soy Luny. Vyšel totiž, stejně jako loni, první oficiální trailer ke 3. sérii, která do Latinské Ameriky přichází již v květnu tohoto roku. Video nebylo oficiálně nazváno trailerem, ale speciální ukázkou z nové série, jelikož je mnohem kratší než ten loňský a celkově nepůsobí jako klasický trailer, čehož si fanoušci všimly. Mě osobně se "trailer" líbí, i když je kratší. Objet u mě nechal spoustu nezodpovězených otázek a velkých vykřičníků, takže už se nemohu dočkat třetí série. Spoustu fanoušků ale ukázka zklamala, protože čekali spíše normální trailer, tedy delší a více podobný tomu loňskému, který se jim zamlouval více. Chápu obě strany a myslím si, že by si měl každý na trailer udělat svůj vlastní názor. Podle mě se máme všichni na co těšit a věřím, že i ty co "trailer" zklamal, nová série o to více překvapí. Nová série začíná v květnu, ale pokud se chcete nechat překvapit, tak se určitě nedívejte a počkejte si, až 3. série dorazí někdy koncem příštího roku k nám.
Trailer:
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE

Ostatní novinky a videa najdete v celém článku!


Předpokládám ale, že ne všichni umíte španělsky a proto jsem pro vás k videu vytvořila (s velkou pomocí Teress děkuji) české titulky, abyste mu lépe rozuměli. Upozorňuji, že pokud jste neviděli celou 2. sérii v originále nebo v jiných jazycích a nechcete se připravit o překvapení, na video se nedívejte, obsahuje totiž nějaké spoilery z 2. řady. Ti co se na trailer podívají, tak určitě napište, jak se vám líbil a jaký na něj máte názor.
Trailer s českými titulky:
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE

Jak už jste si jistě všimli, Karol Sevilla si pro své fanoušky na nový rok připravila překvapení v podobě vydání nové písně. Písnička se jmenuje "A Bailar" a Karol jí nazpívala společně s Danym Martinsem, argentinským moderátorem, hercem a zpěvákem, který si zahrál také menší roli porotce v 1. sérii Soy Luny. Píseň má i svůj oficiální videoklip, ve kterém Karol hraje hned 2 osoby (Karol Sevillu a Kumary Shanttyl) a neskutečně jí to sluší. Píseň je taneční, melodická a opravdu chytlavá a na internetu má veliký úspěch, za 5 dnů už stihla nasbírat přes dva a půl milionů zhlédnutí. Karol na instagramu a ostatních sociálních sítí vyzvala fanoušky, aby natočili krátkou choreografii k této písni a zdíleli s #ABailarKS. Tak co, zapojili jste se? Určitě si písničku poslechněte a napište, jak na vás zapůsobila.
Píseň "A Bailar":
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE

Další novinka se netýká pouze Soy Luny, ale celého Disney Channel. Poslední den loňského roku vydal kanál Disney Channel LA video "Soy Muy Fan" v překladu "Jsem velký fanoušek". Video obsahuje píseň (kterou naprosto miluji) a menší spoilery Disney seriálů a filmů na letošní rok. Pokud jste aktivní na instagramu, tak vám jistě neutekly nějaké fotky Soy Luny ze 3. série, které nebyly v traileru, pokud jste se divili odkud jsou, tak zde máte odpověď... Užijte si video a nezapoměňte mi napsat váš názor.
Video "Soy Muy Fan":
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE

Poslední novinka není pro nás české fanoušky úplně pozitivní. Jak už jsem dříve zmiňovala Český Disney Channel posunul premiéru nových dílů o týden později, nedočkáme se jich teda 15. ledna, jak bylo v plánu, ale až 22. ledna. Nezbývá nám tak nic jiného než čekat a sledovat reprízy starších epizod, které nyní běží.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 K K | 16. ledna 2018 v 12:03 | Reagovat

Pěkný snůška novinek, díky za ně :)

2 #Sol #Sol | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 19:52 | Reagovat

[1]: Nemáš zač ;-) To víš, nový rok znamená novinky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama