Začátek turné Soy Luna LIVE a novinky o Soy Luna en Vivo

5. ledna 2018 v 19:00 | #Sol |  Soy Luna LIVE
A je to tady! Dneškem startuje dlouho očekávané turné Soy Luna LIVE, kdy přijede obsazení seriálu Soy Luna poprvé koncertovat do Evropy. Evropské turné naváže na velmi úspěšné turné po Latinské Americe, které probíhalo letos na jaře pod názvem Soy Luna En Concierto. Turné odstartovalo dnes, 5. ledna v Barceloně a dohromady bude trvat 3 měsíce a to napříč 8 evropskými zeměmi. Poslední koncert je naplánovaný na 9. dubna v belgickém Bruselu, který celé evropské turné uzavře. Jak bude turné vypadat, které písně na něm zazní nebo jestli budou herci používat stejné kostýmy jako v Latinské Americe, se dozvíme už dnes. Jedno je už ale jisté a to obsazení turné, které bohužel prošlo menšími změnami o kterých jste už možná dříve slyšeli.
Už dříve se spekulovalo o tom, že se Agustín Bernasconi, představitel Gastóna, nezúčastní evropského turné, neboť se už ani aktivně nepodílel na natáčení 3. série, ve které by se měl objevit pouze jako host. V říjnu bohužel oznámily také Katja Martínez a Carolina Kopelioff (Jazmína a Nina), že se z osobních důvodů nebudou na turné v Evropě podílet. To určitě zklamalo spoustu evropských fanoušků, včetně mě, neboť jsem se hlavně na Gastinu, můj oblíbený seriálový pár, moc těšila. S jistotou tak nyní můžeme říct, že na turné nezazní například písně Tengo Un Corazón, Midad y Midad, Fush, ¡Te Vas! nebo Aquí Estoy (což mě mrzí asi nejvíce). Celkově bude celá show odlišná od té latinskoamerické, nejen co se týče seznamu písní, ale i hereckých scének, které jsou součástí živého vystoupení.

Seznam zastávek evropského turné:
Jdete na nějaký koncert? Pochlubte se v komentářích...

Turné Soy Luna live pro vás jistě není žádnou novinkou, ale nedávno bylo oznámeno pokračování turné a to zpátky v Latinské Americe, kde by měla další sada koncertů odstartovat v polovině června 2018, tedy 2 měsíce po skončení turné v Evropě. Samozřejmě pod novým názvem, Soy Luna En Vivo, který pokud si vzpomínáte, používala také Violetta. V listopadu byly oznámeny koncerty v Buenos Aires, které se uskuteční v červnu, přibyla také data koncertů pro Chile a argentinskou Córdobu, které jsou naplánované na červenec a srpen. Do seznamu by měli do budoucna přibýt další zastávky, přesné dny a místa koncertů zveřejním až budou kompletní.
Jelikož v tu dobu už poběží na televizních obrazovkách v Latinské Americe 3. série Soy Luny, mohlo by se tak jednat o poslední "rozlučkové" turné se seriálem, ale zatím nebudeme předbíhat a počkáme si na oficiální informace. To už je z dnešního článku vše a já vám přeji příjemný start do nového roku.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama