Soy Luna 3 - oficiální trailer+cz titulky

24. února 2018 v 20:20 | #Sol |  Novinky
Po delší době se vám hlásím s článkem plným novinek. Jednou vážně skvělou novinku si pro nás připravili Disney. Ve čtvrté 22.2. vydal Disney Channel LA Oficiální trailer k 3. sérii Soy Luny!! V prosinci se tedy nejednalo o trailer, ale spíš o takový menší teaser, který nás měl navnadit na novou sérii.

Já osobně jsem z traileru moc moc moc nadšená! Když jsem ho viděla poprvé jen jsem pištěla radostí, stalo se tam toho tolik! Po skončení jsem si ho musela pustit ještě minimálně 3 krát abych vše pochytila a pak ještě 10 krát, stále jsem tomu nevěřila. Ten trailer je prostě DOKONALÝ!! A já už se nemůžu dočkat třetí série.

Jedno je jisté, trailer nám potvrdil, že se všichni máme na co těšit, protože tato série jistě přinese mnoho neuvěřitelných momentů, napínavých zápletek a překrásných písniček.
V LA bude mít poslední série premiéru 16. dubna a my bysme se jí měli dočkat na podzim.
Trailer na 3. sérii:

Doporučuji, aby se na trailer podíval jen ten, kdo viděl celou 2. sérii, ať už v originálu nebo třeba v němčině. Ostatním, kteří sledujete seriál v češtině to moc nedoporučuji, mohli byste tak přijít o ten moment překvapení a taky zjistit menší spoilery z 2. série.

Ti kteří se na trailer podívají, určitě napište do komentářů, jak se vám trailer líbil! A kdo myslíte, že se skrývá pod maskou tajemného bruslaře? Někdo z Rolleru nebo někdo úplně nový?? Co říkáte na situaci na ploše? A co návrat #Lumon? Určitě mi dejte vědět!
Trailer na 3. sérii s českými titulky:
Pokud nelze přehrát, klikněte ZDE

Další novinka není pro české fanoušky až tak pozitivní. Disney si pro nás připravil další pauzu, která potrvá až do 19. března.

A jako poslední tu pro vás mám video, které vydalo Disney channel LA. To popisuje 1. a 2. sérii v pár minutách. Jenom opět upozorňuji, že pokud jste neviděli 2. sérii, tak tam jsou nějaké spoilery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama