Soy Luna LIVE - Itálie

21. března 2018 v 17:30 | #Sol |  Soy Luna LIVE
Třetí zemí v pořadí je Itálie, zde herci pobývali od 23. ledna do 9. února. Navštívili celkem 7 měst, ve kterých předvedli 10 nezapomenutelných show. Opět přináším pár informací, fotek a videí...

Informace v CELÉM ČLÁNKU!


Turín:

Po Portugalsku se celé obsazení přesunulo do rodné země Ruggera, přesněji do italského města Turín. V úterý se herci věnovali tisku, obzvláště Karol s Ruggerem poskytovali mnoho rozhovorů. Vystoupili také v italském televizním pořadu Amici, kde zazpívali italskou verzi písně Que Mas Da, tedy Solo Tu. Jak už jsem psala na instagramu, vypadá to, že se konečně urovnali věci mezi Karol a Ruggerem, za což jsem upřímně ráda. Sám Ruggero řekl v jednom rozhovoru, že jsou teď s Karol přátelé a mají se moc rádi, ale že i lidé, co se mají rádi, se někdy neshodnou. Ve středu 24. ledna od 20:30 se konal koncert v aréně Pala Alpitour. Oproti předchozím koncertům byl tento jiný, protože skoro všechny dialogy byly v italštině! Dokonce i některé písně zazněli v italské verzi a tak jste mohli slyšet píseň Alas, Linda nebo Que Mas Da v Ruggerově rodném jazyce.

Rozhovor Karol a Ruggera pro italskou televizní stanici Rep.tv:Solo Tu - Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli:
Allá Voy - Ruggero Pasquarelli:

Řím:

Dále se herci přesunuli do hlavního města Itálie, do Říma, kde se v sobotu 27. a v neděli 28. ledna konaly další dva koncerty. Show se odehráli v aréně PalaLottomatica a na tu sobotní přijela Chiaru podpořit její rodina a přátelé. Herci si opět neodpustili prohlídku tohoto nádherného města a tak zveřějnili i hodně fotek z prohlídky města.Tutto è Possibile (Alas) - Karol Sevilla:

Neapol:

V úterý 30. ledna v 17:00 a 20:00 ve městě Neapol v aréně PalaPartenope. Jelikož se blízko Neapole nachází ostrov Capri, herci si na něj udělali výlet, ze kterého zveřejnili i nějaké fotky.
Alas, Siempre Juntos - Všichni:

Siento - Ruggero Pasquarelli:

Un Destino - Karol Sevilla, Michael Ronda, Ruggero Pasquarelli a Gaston Vietto:

Valiente, Vuelo - Všichni:

Florencie:

Z Neapole turné zamířilo do Florencie, která je metropolí Toskánska. Ve Florencii se nikdo moc neohřál, protože koncert tam byl jenom jeden a to následující den 31. ledna ve 20:00 v aréně Mandela Forum.Miláno:

Turné se přesunulo na sever do druhého největšího města Itálie tedy Milána, kde se konaly dva koncerty. Čtvrtek patřil jako vždy památkám a tou hlavní se pro herce stala Katedrála Narození Panny Marie, která je vážně nádherná. Michael Ronda se spolu s Anou Jarou a jeho rodiči vydal do města Cremona, kde se setkali s Michaelovou babičkou. V pátek 2. února a v sobotu 3. února se v aréně Mediolanum Forum dva konaly koncerty a oba začínaly ve 20:00.
Kromě koncertů se Ruggero na domácí půdě věnoval také médiím. Ve čtvrtek 1. února se zúčastnil jako host v italské televizní talk show E poi c'è Cattelan uváděné Alessandrem Cattelanem, která je vysílaná na programu Sky One pozdě večer. Dále také poskytl rozhovor italské televizní stanici TGCOM 24, kde mluvil o seriálu Soy Luna, o současném turné nebo taky o jeho vztahu s ostatními herci. Na rozhovor se můžete podívat ve videu a přidávám i fotky z talk show.

Rozhovor s Ruggerem pro italskou televizní stanici TGCOM 24:

Padova:

Po sobotním koncertu všichni vyrazili do Benátek, které jsou vzdáleny jen 30 km od další zastávky Padovy. Benátky jsou opravdu nádherné, sama sem tam byla a tak se nedivím, že nevynechali plavbu gondolou a neodolali ani skvělé pizze. Zrovna tam probíhá Benátský karneval, takže si herci zakoupili masky a v neděli večer vyrazily na oficiální zahájení, kde si to opravdu užili.
V pondělí se všichni přemístili do romantické Verony, která se nachází jen kousek od Benátek. Verona je známá hlavně díky Shakespearově tragédii Romeo a Julie, proto herci navštívili měšťanský dům Casa di Giulietta, kde se nachází "Juliin balkon". Poté se konečně přesunuli do Padovy, kde se v úterý 6. února od 20:00 konal koncert v aréně Palasport.Bolona:

Ve středu se už celé obsazení nacházelo v Boloni, která byla poslední zastávkou v Itálii. I tady si herci užili prohlídku města a výborné italské jídlo, které by bylo hřích neochutnat. Poslední koncert v Itáli se konal v pátek 9. února od osmi večer v Unipol aréně. Koncert se moc povedl a herci dali sbohem Itálii!


Alas-Všichni:

Valiente-Všichni:

Solo Para Ti-Karol Sevilla:

Sobre Ruedas-Karol Sevilla, Ana Jara, Malena Ratner, Valentina Zenere a Chiara Parravici:

Allá Voy-Ruggero Pasquarelli:


Nakonec ještě přidám pár fotek Mattea Markuse Boka, který byl předskokanem italské části turné. Hodně jste se na něj ptali na instagramu a na asku, a to hlavně kvůli fotkám s Karol. Bylo hodně spekulací jestli je to její kluk a tak.. Tak abych to objasnila, nechodí spolu, pouze se během turné skamarádili. Určitě Mattea sledujte na Instagramu je velmi nadaný, určitě to dotáhne daleko.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama