Soy Luna LIVE - Španělsko

4. března 2018 v 14:00 | #Sol |  Soy Luna LIVE
První zastávkou evropského turné Soy Luna LIVE bylo Španělsko. Tam herci koncertovali od 5. do 18. ledna. Celkem tam navšívili 6 španělských měst a na pódiu vystoupili celkem osmkrát. Zde máte menší souhrn všech koncertů z této překrásné země, přidala jsem i fotky jak z konvertu, tak ze zákulisí a i pár videí...

Informace v CELÉM ČLÁNKU!


Barcelona: ZDE

Madrid:

V neděli 7. ledna se v Madridu ve Wizzink Center konaly dva koncerty, první ve 12:30 a druhý v 17:00.
Na jeden z koncertů přišel i Diego Domínguez podpořit svého bývalého kolegu z Violetty-Ruggera, Anu Jaru zase přišla podpořit její rodina.


Chicas así - Valentina Zenere a Malena Ratner:

Qué más da - Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli:

Valiente a Vuelo - Všichni:

Un Destino - Karol Sevilla, Michael Ronda, Gastón Vietto:

Bilbao:

V úterý 9. ledna zavítalo turné Soy Luna LIVE do dalšího španělského města, kterým bylo tentokrát Bilbao. Zde se odehrál koncert ve 20:00 v Bizkaia aréně.


Sobre Ruedas - Karol, Valentina, Malena, Ana, Chiara:

Siento - Ruggero Pasquarelli:

Chicas Así - Valentina a Malena:

Mírame a Mí - Valentina Zenere:

Valiente (akustická verze) - Karol a Michael:

Zaragoza:

V dalším španělském městě Zaragoze, herci vystoupili ve čtvrtek 11. ledna v 19:00 v Príncipe Felipe.


Málaga:

Další zastávkou byla Málaga, kde se konaly hned 2 koncerty, v sobotu 13. ledna ve 20:00 a v neděli 14. ledna v 17:00, oba v Palacio de Deportes.Na druhém koncertu ve městě Málaga, který se konal v neděli 14. 1. se stala bohužel i jedna nepříjemnost, kterou jsem už zmiňovala na Instagramu. Karol se při písni Solo Para Ti zachytila sukně do kolečka na bruslích. Zranila si nohu a zbytek koncertu stěží odtančila. Koncert bohužel museli zkrátit o dvě písně a při písni Un Destino Karol seděla. Pro nás je ale velkou hrdinkou, že koncert obstála.


Sevilla:

Poslední zastávkou ve španělsku bylo město Sevilla, kde se konaly další 2 koncerty. První z nich se konal ve středu 17. ledna, druhý ve čtvrtek 18. ledna, oba ve 20:00 v Palacio de Deportes. Karol oba koncerty úspěšně absolvovala i se zalepenou nohou, kvůli zranění z minulého koncertu.
Herci si samozřejmě nemohli dovolit vynechat prohlídku tak úžasného města jako je Sevilla, takže si někteří zajezdili i na Segwayích.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama